Nová dimenze služeb | Legdan.cz

Nová dimenze služeb

Už jste prošli nové i použité stroje, ale stále jste nenašli co hledáte? 

Věříme, že níže najdete odpovědi na všechny vaše otázky.

Jaké dřevoobráběcí stroje nabízíte?

 

Nabízíme širokou škálu dřevoobráběcích strojů od nejmenších strojů, až po ty největší technologie. Naším cílem je pokrýt všechny potřeby našich zákazníků od truhlářů po výrobce nábytku a hobby nadšence. Naši dodavatelé umí řešit technologie na klíč a v té nejvyšší kvalitě zpracování. Takže pokud jste nějaký stroj nenašli, nevadí, ozvěte se nám a my vám pomůžeme.

 

Mohu u vás zakoupit také náhradní díly?

 

Ano, kromě dřevoobráběcích strojů nabízíme také široký sortiment náhradních dílů. Pokud potřebujete vyměnit opotřebovanou součást nebo hledáte specifický díl, pošlete nám typ stroje, katalogové číslo dílu a nejlépe také fotku dílu. Pokud to bude v našich silách, díl vám rádi seženeme. 

 

Mohu u vás zakoupit také nástroje? 

 

Ano, jsme výhradním zástupcem italského výrobce diamantových nástrojů, společnosti Microtech na území Česka a Slovenska.

 

 

NAVŠTIVTE VÝROBCE ESHOP A VYBÍRTE SI.

Šipka Dolů Plná Ikona Pevném Stylu Stock Vector od © iconfinder 459490474

Pokud jste našli co hledáte, tak nám stačí pouze poslat kód a my vám obratem vytvoříme nabídku. Pokud ne, tak nezoufejte, pošlete nám třeba výkres a my vám pošleme nabídku na výrobu vašeho nástroje.

 

Poskytujete služby stěhování technologií?

 

Ano, nabízíme kompletní služby stěhování technologií. Chápeme, že přesun dřevoobráběcích strojů může být náročný, proto poskytujeme odborné služby od demontáže, přes bezpečný transport, až po instalaci a nastavení na novém místě.

 

Jaké díly repasujete a jak repase probíhá?

 

Specializujeme se na jednotky nanášení lepidla všech značek, ale umíme také repasovat vrtací hlavy nebo agregáty. Díl profesionálně demontujeme, následně rozebereme do posledního šroubku.

U jednotek nanášení lepidla nanášíme novou vrstvu teflonu a vyměníme vše co uznáme, že je nutné vyměnit. U vrtacích hlav čistíme jednotlivé části suchým ledem a kde je nutná výměna dílu, tak jej vyměníme.

Finální kompletace a profesionální instalace u vás ve výrobě.

Podívejte se na ukázku naší práce.

Nanášecí váleček lepidla PŘED a PO.

Vrtací hlava PŘED a PO.

 

 

Koupíte zpět technologie, které již nepotřebuji?

 

Ano, nabízíme službu zpětného odkupu technologií, které již nepotřebujete. Máme zájem o širokou škálu zařízení a technologií. Pokud máte technologii, která již není pro vaše podnikání relevantní, obraťte se na nás a rádi vám poskytneme nabídku pro odkup.

 

Jak mohu získat nabídku na váš produkt nebo službu?

 

Získání nabídky na naše produkty a služby je snadné. Stačí vyplnit formulář na našem webu v sekci "Kontakt" nebo nás kontaktovat přímo prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Dejte nám prosím vědět, jaké produkty či služby vás zajímají. V případě náhradních dílů nám velmi pomůže fotografie daného dílu. My vám rádi připravíme individuální nabídku odpovídající vašim potřebám.

 

Nabízíte nějaký SOFTWARE?

 

Odpověď: Ano, naše společnost produkt TrunCad.

TrunCad je CAD (Computer-Aided Design) software, který je zaměřen na tvorbu technických výkresů a projektů. Tento software je určený zejména pro výrobní odvětví, kde je potřeba vytvářet detailní technické výkresy, 3D modely a další dokumentaci potřebnou pro výrobu.

Mezi hlavní funkce TrunCad patří:
- Tvorba a editace 2D výkresů s využitím různých nástrojů pro kreslení a úpravy.
- Tvorba a editace 3D modelů, které umožňují detailní zobrazení a vizualizaci navrhovaných produktů.
- Generování výrobní dokumentace včetně rozměrů, tolerancí a dalších technických informací.
- Možnost importovat a exportovat data v různých formátech pro spolupráci s dalšími softwary a zařízeními.

TrunCad je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a aby umožnil efektivní práci s technickými projekty a výkresy. Je vhodný pro inženýry, konstruktéry a další profesionály pracující v oblasti strojírenství a výroby.

Pokud máte zájem o bližší informace nebo demo verzi našeho softwaru, kontaktujte nás prostřednictvím našich kontaktních údajů uvedených na našem webu.

 

Nabízíte záruku na vaše produkty a služby?

 

Ano, naše společnost poskytuje záruku na všechny své produkty a služby. Záruční podmínky se mohou lišit v závislosti na konkrétním produktu nebo službě, a proto doporučujeme konzultovat konkrétní informace o záruce vždy před nákupem nebo využitím našich služeb. Naše záruky jsou navrženy s ohledem na spokojenost zákazníků a kvalitu našich poskytovaných produktů a služeb. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Umíte mi pomoci s financováním technologií?

 

Ano, naše společnost spolupracuje s řadou partnerských institucí a financních poskytovatelů, které nabízejí možnosti financování technologických investic. Rádi vám poskytneme informace o dostupných možnostech financování a doporučíme vám nejvhodnější variantu podle vašich potřeb a možností. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo se obraťte přímo na kolegy z našeho obchodního oddělení.

 

V čem se lišíte od ostatních?

 

Naše firma se odlišuje od ostatních svou závazností k poctivosti a důrazem na kvalitu produktu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky založené na důvěře a spolehlivosti. Naší prioritou je nejen poskytovat vynikající produkty a služby, ale také být transparentní a odpovědní ve všech našich obchodních praktikách. Jsme hrdí na naši reputaci a snažíme se neustále překračovat očekávání našich zákazníků prostřednictvím inovace, spolehlivosti a kvality našich produktů a služeb.