OMC Machinery

Psal se rok 1983, vášeň pro mechaniku, odhodlání, vytrvalost: Livio Colleoni založil ve své garáži to, co je nyní OMC Machinery srl.

Od té doby uplynulo 40 let, ale bojovný duch roste stále více a podpora rodiny, která s ním dnes spolupracuje, ho každý den pobízí k technologickému a inovativnímu růstu.

V OMC Machinery navrhují a vyrábí lisy pro zpracování dřeva, pryže, polyuretanu, pevných povrchů a inovativních materiálů.

Díky 5 specializovaným oddělením: strojírenství, dřevařství a svařování, elektro-olej-pneumatické, povrchová úprava a konečná úprava jsou schopni vyrobit každý detail autonomně.

Tímto způsobem sledují stroj a každý jeho komponent v každé fázi výroby.

To vše dává této řadě lisů nejen solidnost a spolehlivost v čase, ale také možnost přizpůsobení se na základě konkrétních potřeb zákazníka.

Z jejich dlouholetých zkušeností pochopili, že vybudování dialogu „Right Press“ je zásadní: Prvním krokem k úspěchu je úplné pochopení potřeb zpracování a doporučení správné konfigurace stroje.

V této kategorii momentálně nemáme žádné stroje v nabídce.

Visit our showroom
and try the machines in person

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace