TOP Srl

T.O.P. Srl. (Production Optimization Technologies) je společnost, která podporuje výrobce, zejména působící na trhu výroby nábytku, v obtížné fázi zavádění významných technologických inovací v oblasti strojů a zařízení.

T.O.P. Srl navrhuje a vyrábí speciální vertikální stroje a systémy s číslicovým řízením pro vrtání, čepování, frézování, pantografování a vkládání (panty, podstavce, věšáky) do všech prvků tvořících nábytek. Nabídka produktů T.O.P. byla dále obohacena o svorky a různé typy zařízení pro logistiku a manipulaci s panely.

T.O.P. Srl se interně zabývá návrhem a konstrukcí všech svých produktů na mechanické, elektrické, elektronické a softwarové úrovni. To představuje aktivum velké hodnoty, protože jim umožňuje navrhovat technologicky inovativní a 100% přizpůsobená řešení s ohledem na specifické výrobní a investiční potřeby našich zákazníků.

V této kategorii momentálně nemáme žádné stroje v nabídce.

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace