Naše služby

Naše společnost se specializuje na prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů v České a Slovenské republice. Zajístíme prodej nových i použitých strojů, náhradních dílů a diamantových nástrojů. Klademe důraz na jejich kvalitu i servis, proto abyste mohli vykonávat tu nejlépe odvedenou práci. K dodaným technologiím vás odborně zaškolíme a poskytneme veškerý potřebný servis. 

Prodej

Prodej a financování

Zabýváme se prodejem nových a použitých dřevoobráběcích strojů. Všechny naše dodavatele a nabízené stroje perfektně známe a ručíme vám za jejich kvalitu a funčknost. Prodáváme také diamantové nástroje a náhradní díly ke všem druhům technologií. Na nákup technologií jsme schopni vám zajistit financnování. 

Prodej

Výkup a repasování

Zabýváme se výkupem vašich technologií a repasováním strojů, vrtacích hlav na CNC stroje, nanašecích jednotek lepidla pro olepovací stroje všech značek. Prohlédněte si ukázku naší práce.

Prodej

Servis a poradenství

Se servisem dřevoobráběcích strojů a jejich příslušenstvím máme praxi více než 15 let. Díky tomu se jedná o naši specializací a jsme jedni z nejlepších na trhu v tomto směru. Rádi vám také poradíme s výběrem při koupi nových nebo použitých technologií. Naší předností je nezávislý výběr dle značky stroje a osobní přístup k vám.

Prodej

Stěhování a čištění strojů

Zajistíme vám kompletní stěhování vašich technologií, včetně demontáže a následné montáže strojů. Nabízíme také ekologické čištění povrchů strojů a zařízení metodou tryskání suchým ledem. Tato metoda nemá téměř žádné omezení ohledně čištěných materiálů a povrchů. Jde o neabrazivní, netoxickou a nevodivou metodu, která nevyužívá žádné chemikálie a nevytváří další přídavný odpad, na rozdíl od pískování.

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace