Naše služby

Společnost Legdan s.r.o. se specializuje na prodej a servis dřevoobráběcích strojů v České a Slovenské republice. Zařídíme prodej nových a použitých strojů. Klademe důraz na jejich kvalitu i servis, proto aby Vaše firma mohla vykonávat tu nejlépe odvedenou práci. K dodaným technologiím vás odborně zaškolíme a poskytneme veškeré potřebné příslušenství.

Prodej

Servis

Naše společnost se specializuje na servis dřevoobráběcích strojů a jejich příslušenství. Servisujeme a repasujeme vrtací hlavy, nanášecí jednotky lepidla na olepovací stroje všech značek. Zajišťujeme i kompletní stěhování technologie, včetně demontáže a následné montáže strojů.

Prodej

Školení

Zajišťujeme školení na dodané technologie. Zaškolíme vás na ovládání stroje, vytvoření programu a následné spuštění výroby. Také vám vysvětlíme údržbu stroje.

Prodej

Stěhování technologie

Zajistíme vám kompletní stěhování technologie, včetně její demontáže a následné montáže strojů.

Prodej

Repasování

Zabýváme se repasováním vrtacích hlav na CNC stroje, nanašecích jednotek lepidla pro olepovací stroje všech značek.

Více informací

Prodej

Technologické poradenství

Rádi Vám poradíme s výběrem koupě nové i použité technologie, dle vašich potřeb a požadavků. Naší předností je nezavislý výběr dle značky stroje.

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace