Casati Macchine

Dřevoobráběcí stroje vyrábí již od roku 1946.
V posledních letech a za účasti tří generací rodiny diverzifikovali strategie a projekty, aby dosáhli celosvětové spokojenosti jejich zákazníků.

Aby dosáhli tohoto výsledku, vždy se se věnovali technologické modernizaci, neustálé spolupráci vysoce specializovaných techniků, odborných operátorů, úzké a stabilní spolupráci s vynikajícími dodavateli v průběhu času, stále konfrontováni s novými požadavky jejich zákazníků.

Tato společnost je schopna nabídnout dlouholeté zkušenosti a inovativní produkty, které jsou exportovány do celého světa v oblasti strojů na zpracování dýhy a zařízení pro montáž kování na nábytkové komponenty.

První továrna se nachází v Rescaldině (Milán), zatímco nová továrna se nachází v Marnate (Varese) o celkové ploše 6 000 metrů čtverečních z celkové plochy 12 000 metrů čtverečních. Všechny stroje v jejcih výrobním programu vyrábí výhradně sami v nové a moderní lokalitě.

V této kategorii momentálně nemáme žádné stroje v nabídce.

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace