Prodej a servis
dřevoobráběcích strojů

Kontaktujte nás
Prodej

Prodej

Zabýváme se prodejem nových a použitých dřevoobráběcích strojů. Našim zákazníkům nabízíme CNC a olepovací stroje, pily, brusky, kolíkovačky a další technologie. Většinu strojů si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu - Areál Královopolská, Brno.

Více informací

Prodej

Servis

Specializujeme se na servis dřevoobráběcích strojů a jejich příslušenství. Servisujeme a repasujeme vrtací hlavy, nanášecí jednotky lepidla na olepovací stroje všech značek. Zajišťujeme i kompletní stěhování technologie, včetně demontáže a následné montáže strojů. Zárukou našich služeb je praxe v oboru více než 15 let.

Více informací

Prodej

Školení

Zjišťujeme školení na dodané technologie. Zaškolíme vás na ovládání stroje, vytvoření programu a následné spuštění výroby. Také vám vysvětlíme údržbu stroje.

Více informací

Prodej

Náhradní díly a nástroje

Nabízíme dodání a montáž náhradních dílů včetně poradenství, a také příslušenství na dřevoobráběcí stroje. V naší nabídce najdete například maziva, chladící kapaliny, topná tělesa do nanášecích jednotek, řemeny, koncové spínače, atd. Prostě vše co na stroji najdete.

V nabídce nechybí také kompletní nástroje od italské společnoti MICROTECH a nástoje pro všechny stroje italské značky Biesse.

 

Více informací

LEGDAN S.R.O.

Naší specializací jsou dřevoobráběcí stroje. Zajistíme Vám jak prodej, tak servis a to v České republice a na Slovensku. Zařídíme prodej nových i použitých strojů a klademe důraz na jejich kvalitu. Máme špičkový servis, aby Vaše firma mohla vykonávat tu nejlépe odvedenou práci. K dodaným technologiím Vás odborně zaškolíme a ke strojům dodáme potřebné nástroje nebo náhradní díly.

V Brně máme vlastní SHOWROOM strojů, kde se můžete těšit na osobní a profesionální přístup. Stroje Vám velmi rádi ukážeme a samozřejmě si je můžete také sami vyzkoušet. 

V roce 2022 nabízíme prodej nových strojů značky KUSING, CORMAC, diamantové nástroje od italské společnosti MICROTECH a nástroje na stroje italského výrobce Biesse.

Máme praxi v oboru více než 15 let a vztah s Vámi je pro nás více než pouhý obchod.

Stroje k prodeji Všechny stroje k prodeji

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace