Prodej a servis
dřevoobráběcích strojů

Kontaktujte nás
Prodej

Prodej

Zabýváme se prodejem nových a repasovaných dřevoobráběcích strojů. Dodáváme náhradní díly a příslušenství k dřevoobráběcím strojům. V naší nabídce nechybí diamantové nástroje.

Více informací

Prodej

Výkup a repasování

Zabýváme se výkupem vašich technologií a repasováním strojů, vrtacích hlav na CNC stroje, nanašecích jednotek lepidla pro olepovací stroje všech značek. 

Více informací

Prodej

Servis

Specializujeme se na servis dřevoobráběcích strojů a jejich příslušenství. Zárukou našich služeb je praxe v oboru více než 15 let.

Více informací

Prodej

Stěhování a čištění technologií

Zajistíme vám kompletní stěhování technologie, včetně její demontáže a následné montáže strojů. Nabízíme také ekologické čištění povrchů strojů a zařízení metodou tryskání suchým ledem. 

 

Více informací

LEGDAN S.R.O.

Vážení truhláři, nábytkáři, hobbící, zkrátka všichni milovníci dřeva. Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. 

Jsme tým kamarádů, kteří mají rádi dřevoobráběcí stroje, dobře odvedenou práci a hlavně spokojené klienty.

Máme praxi oboru více než 15 let, takže máme stovky spokojených klientů jak v České republice tak a na Slovensku. Rádi využíváme služeb té nejvyšší kvality a proto se k našim klientům chováme jako k sobě rovným.

Hledáte osobní a férový přístup? Máte rádi rychlou a profesionální komunikaci a společnost, která má na první místě spokojenost svých klientů a ne posílat faktury dříve, než technik odjede ze servisu? Prostě společnost, která fakturuje, až je klient doopravdy spokojený? Pak jste na správném místě!

JSME LEGDAN DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE

 

Naši dodavatelé

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace