Prodej a servis
dřevoobráběcích strojů

Kontaktujte nás
Prodej

Prodej

Zabýváme se prodejem nových a použitých dřevoobráběcích strojů. Našim zákazníkům nabízíme CNC a olepovací stroje, pily, brusky, kolíkovačky a další technologie. Většinu strojů si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu.

Více informací

Prodej

Servis

Naše společnost se specializuje na servis dřevoobráběcích strojů a jejich příslušenství. Servisujeme a repasujeme vrtací hlavy, nanášecí jednotky lepidla na olepovací stroje všech značek. Zajišťujeme i kompletní stěhování technologie, včetně demontáže a následné montáže strojů.

Více informací

Prodej

Školení

Firma Legdan s.r.o. zajišťuje školení na dodané technologie. Zaškolíme vás na ovládání stroje, vytvoření programu a následné spuštění výroby. Také vám vysvětlíme údržbu stroje.

Více informací

Prodej

Náhradní díly a nástroje

Nabízíme dodání a montáž náhradních dílů včetně poradenství, a také příslušenství na dřevoobráběcí stroje. V naší nabídce najdete vrtáky, oleje, chladící kapaliny, topné patrony do nanášecích jednotek lepidla, vazelíny více druhů a další příslušenství.

Více informací

LEGDAN S.R.O.

Společnost Legdan s.r.o. se specializuje na prodej a servis dřevoobráběcích strojů v České a Slovenské republice. Zařídíme prodej nových a použitých strojů. Klademe důraz na jejich kvalitu i servis, proto aby Vaše firma mohla vykonávat tu nejlépe odvedenou práci. K dodaným technologiím vás odborně zaškolíme a poskytneme veškeré potřebné příslušenství.

Nyní také nabízíme prodej nových strojů značky KUSING.

Stroje k prodeji Všechny stroje k prodeji

Navštivte náš showroom
a vyzkoušejte si stroje osobně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace