Rozšiřujeme svou nabídku o špičkové produkty od společností Casadei Industry a COSMEC Technology | Legdan.cz

Rozšiřujeme svou nabídku o špičkové produkty od společností Casadei Industry a COSMEC Technology

09/07/2024

Naše firma přináší do své nabídky nové produkty od renomovaných výrobců Casadei Industry a COSMEC Technology. Tyto italské společnosti jsou známé svými špičkovými výrobky a důrazem na nejvyšší kvalitu. Naše společnost se rozhodla posílit svou nabídku právě těmito prověřenými produkty, aby klientům přinesla to nejlepší na trhu.

Casadei Industry je významný italský výrobce olepovacích strojů s dlouholetou tradicí. Jejich produkty jsou známé pro svou preciznost, spolehlivost a inovace. Každý výrobek je pečlivě navržen a vyroben v Itálii s důrazem na detail a kvalitu.

COSMEC Technology je dalším špičkovým italským dodavatelem CNC strojů a vícekotoučových pil. Tato firma je trhu déle než 60 let. Jejich široká škála produktů zahrnuje inovativní technologie a moderní design, který splňuje nejnáročnější potřeby zákazníků.

S novým rozšířením nabídky o produkty od Casadei Industry a COSMEC Technology se zaměřujeme na zákazníky, kteří kladou důraz na kvalitu a spolehlivost svých strojů. Nabízíme nejen prvotřídní produkty, ale také zajišťujeme kompletní servis pro majitele těchto technologií.

„Rozhodli jsme se bojovat proti přílivu technologií vyráběných v Číně, které stále více pronikají na náš trh. Naším cílem je oslovit klienty, kteří dávají přednost prověřené kvalitě před nízkou cenou. Věříme, že investice do námi prověřených strojů přinese našim zákazníkům vyšší spokojenost a hlavně dlouhodobou spolehlivost. Buďte součástí naší jiné dimenze služeb a vsaďte na námi osobně prověřenou špičkovou kvalitu Made in EU.“ uzavírá Zdeněk Staněk, obchodně marketingový ředitel naší společnosti.