ZDENĚK “ZDENITTO” STANĚK | Legdan.cz

ZDENĚK “ZDENITTO” STANĚK

Nástup na palubu:  1. 7. 2022 na full time, ale neoficiálně už od února 2022.

 

Co mám na starosti: V naši firmě mám na starosti hlavně podporu kluků z kanceláře a také tvorbu nabídek klientům (na stroje, náhradní díly nebo nástroje). Dále mám pod palcem firemní CRM systém a vše s ním spojené, tzn. fakturace, správa webu a celkový marketing naší malé společnosti..

 

Moje pracovní historie a firemní filozofie: K oboru dřevoobráběcích strojů mě nasměroval studijní program ERASMUS, kdy jsem se vydal studovat strojírenství do italské Parmy a kde jsem se naučil italsky. Právě italština mě nasměrovala do mé první práce, kde jsem 6 let pracoval jako vedoucí servisu pro společnost prodávající právě dřevoobráběcí stroje. Zde jsem se potkal právě s Michalem a kam jsem přivedl Zdenála Kaderku, s kterým  se známe už z lavice střední školy. 

 

Nejvíce mě ale, co se myšlení týká, ovlivnila moje druhá práce, brněnský netbox. Zde jsem byl skoro 6 let a objevil jsem doopravdy nový vesmír. Už jen práce na marketingovém oddělení byla sama o sobě velký skok. Ale netbox byl prostě jiný.a zde jsem se stal tím, kým jsem dnes. 

 

Pochopil jsem, co znamená být cyklistou, 200 km na Lysou horu s místními borci, na to neměl v netboxu odvahu každý. Když máte za obchodního ředitele spolumajitele JustWine, potom teprve zjistíte co je vlastně dobré víno. Ale hlavně  pozorovat vizionáře, Marka Bukala, který netbox založil, to bylo něco, co vás prostě musí změnit. Marek měl rád kvalitu a ta byla znát i na našem marketingovém oddělení, kde jsem doopravdy pracoval s těmi největšími odborníky a někdy jsem si vlastně říkal: Co zde sakra dělám?”

 

Dnes vím, že chci dělat věci jinak než ostatní. Stejně, jako bych si nedal špatné pití nebo jídlo,  tak bych našim klientům nenabídnul špatný výrobek. Tak, jak u mě doma nenajdete špatnou láhev vína, tak u nás v LEGDAN s.r.o. nenajdete špatný produkt. A i kdyby se přeci jen stalo (i to nejlepší víno občas může chytit korek), tak vám stroj vyměníme nebo vrátíme peníze. Zkrátka věřím, že sázka na kvalitu, férový a originální přístup ke klientovi se nám jednou vrátí!

 

Co dělám po pracovní době: Doma na mě čeká úžasná manželka, která je mi vždy oporou, a dvě děti. Takže mám o zábavu postaráno. Mým největším domácím koníčkem je vaření. Obecně mám rád dobré jídlo a k němu skvělé víno. Každoročně se snažím ujet asi 5000 km na kole, takže když se mi občas nemůžete dovolat, asi sedím v sedle a jedu do práce nebo z práce.  Dokonce se se mnou můžete občas potkat jako s průvodcem na cyklistických zájezdech v Itálii, CK ALPINA. Obecně  miluji čas strávený v přírodě a nepohrdnu kvalitní kulturou, kterou se sám snažím dělat v obci, kde žiji.