Zdenál Kaderka | Legdan.cz

Zdenál Kaderka

Nástup na palubu:  1. 4. 2023

 

Co mám na starosti: V naši firmě se specializuji primárně na servis CNC strojů a vše s tím spojené. Řešení problémů na strojích a pomoc klientům přes vzdálenou správu. Instalace strojů včetně odborného školení. Samozřejmostí je profesionální stěhování strojů.

 

Moje pracovní historie a firemní filozofie: K oboru dřevoobráběcích strojů mě nasměroval Fink (Zdeněk Staněk), s kterým se známe od střední školy. Po VUT v Brně jsem se věnoval čistě konstruování, a to hlavně divadel. Kancelářská práce mě však, po půl roce cestování po Asii, začala trošku nudit. Proto jsem v roce 2015 neváhal a využil nabídky Finka jít dělat servisního technika, a tím jsem si vlastně vybral být na cestách pořád. V mé druhé práci jsem se mimo jiné seznámil s Michalem, který mi byl vlastně takovým učitelem. 

Proto jsem v roce 2023 neváhal a když mě Fink s Michalem oslovili, zdali nechci jít pracovat za nimi, a jsem tady. Všichni kluci jsou trošku střelci, tak se pokouším misky vah trošku vyvažovat, a to svoji pečlivosti a rozvážností. Ke klientům se snažím mít vždy zodpovědný přístup, a rád přicházím na kloub tomu, jak věci fungují.

 

Co dělám po pracovní době:

Doma na mě čeká manželka a dvě malé děti, takže ve volném čase hlavně rodina. Tím, že trávím hodně času na cestách, tak se jim to ve volném čase snažím vynahradit. Miluji dobré pivo a jídlo a mým největším koníčkem je turistika.