Michal Legdan | Legdan.cz

Michal Legdan


Nástup na palubu: 
Od samotného vzniku naší malé firmy. 

 

Co mám na starosti: V naši firmě mám na starosti prodej, nákup a servis technologií. Chtěl bych se zaměřit více a více na prodej nových technologií se specializací na olepovací stroje IMA, protože do tohoto produktu jsem zamiloval ihned při mém prvním servisu této technologie.  

 

Moje pracovní historie a firemní filozofie: Ve svém životě jsem toho vyzkoušel již mnoho. Pomocné práce v Anglii a New Yorku nebo 8 let výroby olivového oleje v italské Manfredonii. Když jsem se usadil v ČR, začínal jsem jako obsluha na olepovacím stroji a od té doby jsem v oboru dřevoobráběcích strojů. 

Po delší pracovní zkušenosti na pozici servisního technika jsem se rozhodnul dělat věci jinak a podle sebe. Zjistil jsem ale, že pokud chci vybudovat prosperující společnost, tak to sám nezvládnu. Po tvrdém začátku, kdy jsem pracoval sám na sebe, jsem se dostal až do dnešní podoby, kdy jsem obklopen 3 šikovnými chlapci, bez kterých bych to nešlo.

Mým snem je mít společnost, která bude se bude stavět na poctivosti a kvalitní práci. Rád bych jednou otevřel prodejnu pro truhláře, která podle mě v našem regionu chybí. 

 

Co dělám po pracovní době: 

Když nejsem na servisu nebo na obchodním jednání, tak se často rád zavřu na naší hale a rozebírám součástky strojů. Miluji ale čas strávený na procházkách s našim Lagotto Romagnolo nebo si rád dám do těla na kole nebo badmintonu.

Dlouhý pobyt v Itálii mě samozřejmě ovlivnil, takže mám rád kvalitní jídlo a víno.