FILDA "BYKER" MATOUŠEK | Legdan.cz

FILDA "BYKER" MATOUŠEK

Nástup na palubu:  1. 11. 2021 na full time, ale neoficiálně už od března 2021.

 

Co mám na starosti:  Na starosti mám hlavně náš SHOWROOM a firemní sklad. Nakládky a vykládky strojů jsou moje specializace. Když se podaří, tak otevřu našim vysokozdvižným vozíkem i láhev od piva. Hodně času trávím hlavně s Michalem na demontážích a montážích strojů. Také mám pod palcem prodej použitých strojů, tzn. vše s tím spojené: vyčistit stroje suchým ledem, nafotit a umístit na internet. Když je potřeba, tak i odvézt finálnímu klientovi v naší dodávce. 

 

Moje pracovní historie a firemní filozofie: K oboru dřevoobráběcích strojů mě nasměroval hlavně Michal, s kterým jsme skoro rodina.  Před tím jsem trávil hodně času v kuchyni, ať už u nás nebo v zahraničí. Zahraničí nás ve firmě tak trošku všechny spojuje. 

Mým heslem je hlavně makat, makat a makat, aby jsme se měli dobře. Potom hlavně udržovat pořádek u nás na hale, protože Michal strašně dobře nakupuje.

 

Co dělám po pracovní době: 

Když už nejsem v práci, tak se po pracovní době věnuji hlavně rodině. Tu se snažím rozmazlovat vařením a pořádáním výletů. Mám rád také sport, nohejbal a nebo jízdu na "bajku". Mám malý domeček, takže s tím je spojená práce kolem něj, kutilství a zahradničení. Strašně rádi se zabalíme a vyrážíme kempovat s firemní dodávkou na hory, které doma milujeme.